Tiny Piqo, Yüksek çözünürlüklü projektörler son yıllarda giderek daha küçük, daha ucuz ve daha güçlü hale geliyor. Indiegogo sitesindeki bağış hedefinin 70 katından fazla bağış alan Piqo, 1080p çözünürlük, 240 inç maksimum ekran boyutu ve Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı sunuyor.

Minik boyutlarda, 2.25-inç (5.7-cm) kenarlı bir küp. Bu küpün içine, kontrol için küçük bir dokunmatik panel, beş saatlik video oynatımı için iyi bir pil, Harman Kardon ve Bose mühendisleri tarafından tasarlandığı iddia edilen bir çift hoparlör ve otururken kilit taşı bozulmasını otomatik olarak düzelten bir yerçekimi sensörü yerleştiriyor bir açıyla tutup duvara veya tavana doğrultun.

Karanlık bir odada, çapraz olarak 640 cm (240 inç) boyutunda, oldukça büyük olan yansıtılmış bir görüntü elde edebilirsiniz. Kuşkusuz, iyi aydınlatılmış bir odada kullanmaya çalışıyorsanız, onu yakınlaştırmanız ve daha küçük bir ekran kullanmanız gerekecek.

Tiny Piqo Mini Projeksiyon

Tiny Piqo Mini Projeksiyon

Tiny Piqo Teknik Özellikleri

Kendi özel Android işletim sistemini kullanır, böylece bağımsız bir Netflix / Youtube / Google Play ünitesi olarak kullanabilirsiniz. Ancak, diğer birçok cihaza da bağlanır. Piqo, küçük bir uzaktan kumandayla ve ayrıca hedef almayı kolaylaştıran mini bir tripodla geliyor. Sadece 8 oz (210 g) ağırlığındadır ve video izlemiyorken 50 saatlik bir Bluetooth hoparlörü olarak çalışan, son derece taşınabilir küçük bir cihazdır.

Küçük boyutu ve dahili bataryası ile Tiny Pico’ya sahip olma isterseniz 325$ başlangıç seviyesinden bağış ile mini projeksiyon cihazına Mart ayında sahip olabilirsiniz.

Kaynak


0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.