Kaizen 4.0 Mesaj:

Doğaya inin, bilgiyi saklandığı yerden çıkarın ve işleyerek aktarın. Beyniniz paylaştığınız kişilerle aynı bilgi seviyesinde olduğunuzu hissettiğinizde onlardan farklı olmak isteyecek ve sizi daha yukarılara çıkarmak için gerekli enerjiyi size sağlayacaktır. Bu sayede katlanarak büyüyen sınırsız bir gelişim formülü bulmuş ve saygınlık ta kazanmış olacaksınız.

Amaç:

Bilginin tekel olarak saklanmasını değil insanlığa fayda sağlayacak şekilde kullanılmasını, paylaşılan bilginin tekrar tekrar hızlıca paylaşılmasını, daha önce çabayla yapılan rutin işlemerin tekrar yapılmak istendiğinde hızlıca yapılmasını, hobi olarak yapılan şeylerin kendimize değer katmasını, yaptığımız şeylerin başkalarına ilham vererek onların da katma değerli işler yaparak dünyayı iyileştirmesini sağlamak.

Telif Hakkı:

Kaynak göstermek şartıyla bu sitede yayınlanan çalışmaları dilediğiniz gibi kopyalayabilir, dağıtabilir, iletebilir, farklı formatlarda uyarlayabilirsiniz.

Yasal uyarı:

www.kaizen40.com uzantılı bu sitedeki bilgilerin yorumlanması neticesinde; itibar ya da iş kaybı, gelir veya kâr kaybı, talep, işlemler, maliyet ve gider artışı gibi, bilgilerin, teknik dataların, önerilerin veya spesifikasyonların yorumuna bağlı oluşabilecek doğrudan veya dolaylı zararlarda herhangi bir sınırlama olmaksızın sorumluluk kabul edilmez. Bu sitede yer alan bilgiler haber verilmeksizin düzeltilebilir, güncellenebilir. Böyle bir düzeltme veya güncelleme yokluğunda ortaya çıkabilecek herhangi bir sonuç için sorumlu tutulamayız. Bu sitede, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu web siteleri içeriği hakkında her hangi bir sorumluluk üstlenilmez, herhangi bir garanti verilmez. Bu web siteleri kullanımı neticesinde; oluşabilecek doğrudan veya dolaylı zararlarda herhangi bir sınırlama olmaksızın sorumluluk kabul edilmez. Üçüncü taraf web sitelerinin içeriğinin fikri ve/veya sınai mülkiyet hakları ile uyumluluğu hakkında herhangi bir şekilde garanti verilmez. Ehli olmayan kişilerin buradaki bilgilerden yararlanarak uygulayacakları girişimlerin sonuçlarından ve bu sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten hiçbir şekilde site sahibi ve yazarlar sorumlu değildir. Site ziyaretçileri, siteyi kullanmaya başladıklarında yukarıda yazanları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

İletişim:

Remzi Şahinoğlu