Electroneum, kullanıcıların cep telefonuyla madeni para madenciliği yapmalarını sağlayan ilk şifreleme para birimidir. Electroneum‘un asıl hedefi mobil dünya. Mobil uyumlu, hızlı işlemler ve kolay mikro ödemeler için uyumlu. Her türlü bilgisayar ve mobilde desteği var ve telefonunuza indireceğiniz bir uygulama ile telefondan electroneum biriktirebiliyorsunuz.

Electroneum’un kurucusu ve deneyimli teknoloji girişimcisi Richard Els “Daha önce hiç satın almayı denediniz mi bilmiyorum. Herhangi bir alışverişi Bitcoin ile yapmak gerçekten zor! Dünyanın ihtiyaç duyduğu şeyin, erişmesi ve kullanması kolay bir kripto para olduğunu anladım. Sıradan bir mobil kullanıcıyı düşünülerek Electroneum’u geliştirdik.” şeklindeki açıklamasıyla pek çok soruyu cevaplıyor aslında.

Electroneum Telefonla Nasıl Madencilik (mining) Yapılır

  1. Uygulamayı google play üzerinden telefonunuza indirin ve Electroneum web (my.electroneum.com) sitesinde bir hesap oluşturun (burada yararlı bir kılavuz).
  2. Oluşturduğunuz hesabınız ile uygulamaya giriş yapın.
  3. Uygulamanın ana ekranındaki “madenciliğe başla” butonuna basın. Bu kadar basit arkadaşlar.
Electroneum Uygulamasının Kurulması

Uygulamasının Kurulması

Kendi % 1 Bonusunuzu Nasıl Alabilirsiniz

Ekstra daha fazla bonus ETN kazanmak için benim referans kodumu ekleyebilirsiniz. Aynı şekilde başkalarına da kendi eferans kodlarınızı ekletebilirsiniz. Başvuruda bulunan her kişi, benimkilerin üstünde% 1.00 bonus alacaktır. % 1.00 bonusunuzu etkinleştirmek için referans kodum 8ACE86 ‘yi kullanmaktan veya aşağıdaki QR kodunu taramaktan çekinmeyin. Bu tamamen isteğe bağlıdır ve kodumu kullanma zorunluluğu yoktur.

Electroneum Referans Kodu

Referans Kodu

Bu ETN kripto paraları kazandıktan sonra nasıl TL’ hesaplarımıza aktaracağımız konusunda yazılar paylaşacağım.


0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.