Apple Watch iPod nano konsepti, Kore tasarımcısı Joyce Kang tarafından Behance’de yayınlandı. 9to5Mac tarafından tespit edilen konsept görüntüleri, Apple’ın klasik klavyeli iPod’u şeklindeki bir silikon kılıfı gösteriyor. Bu, bir Apple Watch Series 4’ü düzgün bir şekilde barındırıyor. Kılıfın üzerindeki düğmelerinin hiçbiri işlevsel değil elbette, ama sadece estetik için var. Apple Watch’ı normal olarak dokunmatik ekran üzerinden veya bir çift kablosuz kulaklıkla kullanabilirsiniz.

Apple Watch iPod

Apple Watch iPod

Yaklaşık yedi yıl önce, Apple, iPod’ların çok fazla bittiğini ve insanların artık akıllı telefonlarında Limewire’dan yasadışı olarak indirilen mp3’lerini dinlemeyi tercih etmelerinden önce, Apple Watch’un piyasaya sürülmesinden önce altıncı nesil iPod nano’yu boşluğu doldurmak için saat kordları yapıyorlardı. Artık tam bir çevre oluşturduk ve saat yüzünü bir iPod nano ekranına geri döndük.


0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.